Шымкент қаласы білім басқармасының
«№58 жалпы орта білім беретін мектебі»
Қабылдау бөлімі:
+7 (7252) 39-18-20
XI Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция
XI Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференция
"ЖАСТАРДЫҢ ҒЫЛЫМИ РЕВОЛЮЦИЯ ӘЛЕМІНДЕГІ ҒЫЛЫМИ ШЫҒАРМАШЫЛЫҒЫ" атты оқушылар мен студенттерге және  жас ғалымдар  мен жас зерттеушілерге  арналған ХІ Республикалық ғылыми-тәжірибелік конференцияның жеңімпаздарЫ Шаяхмет Нұрасыл  Асхатұлы  9г сынып оқушысы   Ғылыми жоба тақырыбы:"Дәрігер - робот" Іорын Дипломмен марапатталды Жетекшісі: Беркутова Алтынкуль Кантуреевна "Алғыс хат" және "Мадақтамамен" марапатталды.
"Неделя русского языка и литературы".
"Неделя русского языка и литературы".
В средней школе №58 с 17-го по 21 октября проходила  "Неделя русского языка и литературы". Все мероприятия были проведены согласно намеченному плану. При подготовке мероприятий учителями русского языка и литературы учитывались интересы обучающихся, их индивидуальные особенности, креативные способности. Были использованы компьютерные презентации, схемы, таблицы, применены интегрированный и системно-деятельностный методы обучения. Каждому педагогу удалось достичь поставленной цели в формировании
Есенгелдиев  Азиретхан   Мүсілімұлы
Есенгелдиев Азиретхан Мүсілімұлы
Директордың   шаруашылық  ісі жөніндегі орынбасары. М.Әуезов атындағы ОҚМУ 1999 жылы бітірген.  Педагогикалық өтілі- 12 жыл. Осы лауазымдағы өтілі- 9 жыл.
Турлыбаева   Айгүл  Айнабекқызы
Турлыбаева Айгүл Айнабекқызы
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары. М.Әуезов атындағы ОҚМУ 2016 жылы бітірген. Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі. педагогикалық өтілі - 13 жыл. Осы лауазымдағы міндеті-3 жыл. Педагог -сарапшы.
Сариева  Гульмира  Көлбайқызы
Сариева Гульмира Көлбайқызы
Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары. МКТУ 1996 жылы бітірген. Физика пәнінің мұғалімі. педагогикалық өтілі-23 жыл. Осы лауазымдағы өтілі- 9 жыл. Санаты-бірінші.
Ахбаева Дилбар   Оразбаевна
Ахбаева Дилбар Оразбаевна
Директордың оқу тәрбие ісі жөніндегі орынбасары.М.Әуезов атындағы педагогикалық институтын 1994 жылы бітірген. Орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі. Педагогикалық өтілі-28 жыл.  Осы лауазымдағы өтілі-17 жыл. Педагог-зерттеуші.
Мамырова Қаламқас Тасшабайқызы
Мамырова Қаламқас Тасшабайқызы
Директордың оқу ісі жөніндегі  орынбасары. ОҚМУ -тін 2003 жылы бітірген. Қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі. Педагогикалық өтілі-28 жыл. Осы лауазымдағы өтілі -5 жыл. Педагог -зерттеуші.Қазақ тілі мен әдебиеті (ғылыми-педагогикалық) білім беру магистранты. 2020жылы  Бәйтерек зияткерлік олимпиадасынан Алғыс хат.2020жылы "Ең білімді педагог-2020"IV Республикалық пән олимпиадасынан ІІІ орын Дипломмен марапатталды.2021 жылы Шымкент қаласының білім басқармасының Алғыс хатымен
Бегімбетова Раушан Мақсұтқызы
Бегімбетова Раушан Мақсұтқызы
М.Әуезов атындағы Шымкент педагогикалық институтын 1992 жылы бітірген. Қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі. Педагогикалық өтілі-  29 жыл, осы лауазымдағы өтілі-5 жыл. Педагог- шебер. 2019 жылы Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің "Құрмет грамотасымен" марапатталды.
Мырзабаева Хатира Ноғайбекқызы
Мырзабаева Хатира Ноғайбекқызы
Директордың бастауыш сынып орынбасары. ОҚМУ 2005 жылы  бітірген. Бастауыш сынып мұғалімі.Педагогикалық өтілі-25 жыл. Осы лауазымдағы өтілі-5 жыл.Санаты-жоғары.